Neuken met Sophie uit Roeselare voor behang plakken

Contact info van Sophie

Sophie uit Roeselare zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil mijn salon graag opnieuw behangen, maar ik heb echt twee linkerhanden. Geen idee hoe ik dat moet doen en ik heb geen geld om een bedrijf in te huren :/
Naam:
Sophie
Plaats:
Roeselare
Klus:
Behang plakken
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Sophie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jaantje · Hellendoorn, Overijssel
Beloning: Neuken

20m2 plafond moet bij mij thuis geschilderd worden en dat ga ik echt niet zelf doen! Jij mag dat voor mij doen terwijl ik op jou wacht in mijn bed, voor je beloning..

Contact met Jaantje
Alies · Menaldumadeel, Friesland

Ik moet van mijn verhuurder de struiken in de voortuin bijhouden, maar ik heb daar geen zin in en ook geen gereedschap. Doe jij het? Dan vergoed ik je met mijn borsten en misschien wel meer..

Sex klus voor Alies
Dania · Boornsterhem, Friesland

Ik heb mijn PC geformateerd, maar ik krijg hem niet meer aan de praat nu. Is er iemand die mij kan helpen en die een goede beloning in natura kan accepteren?

Klusjes voor Dania
Karlijn · Grootegast, Groningen

Het plafond van mijn badkamer zit vol bruine vlekken. Kun jij dat voor me overschilderen in wit? Dan wacht ik op jou in de badkuip... Gaan we samen lekker genieten van elkaar.

Contact met Karlijn
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.