Neuken met Sophie uit Roeselare voor behang plakken

Contact info van Sophie

Sophie uit Roeselare zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil mijn salon graag opnieuw behangen, maar ik heb echt twee linkerhanden. Geen idee hoe ik dat moet doen en ik heb geen geld om een bedrijf in te huren :/
Naam:
Sophie
Plaats:
Roeselare
Klus:
Behang plakken
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Sophie:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lieve · Maasgouw, Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb een aantal probleempjes op mijn computer, dus ik zoek hier een leuke nerd die mij daar bij kan helpen. Ik heb Windows 10 en een klote printer. Vergoeding in natura?

Klusjes voor Lieve
Leuntje · Lingewaard, Gelderland
Beloning: Blowjob

Ik heb het in de rug en ik kan mijn tuintje niet meer maaien. Dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen en die daar een blowjob van mij in ruil voor wil krijgen.

Sexdating met Leuntje
Ellinoor · Hamont-Achel, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Ik heb een terras van 21m2 wat bedekt is onder een laag vuil die ik zomaar niet weg krijg. Mijn vraag is of iemand me daarbij kan helpen in ruil voor een vrijpartij na afloop.

Hulp voor sex met Ellinoor
Laurien · Beringen, Vlaams-Limburg
Beloning: Handjob

Wie o wie kan voor mij in een oude eikenboom klimmen om daar twee flinke takken af te zagen? Vind je het goed als ik je daarna beloon met een fijne handjob? Kan ik goed...

Contact info van Laurien
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.