Susan uit Gent zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
I need translation help for some important paperwork. French to Dutch... I can\'t pay with money, but I am willing to pay with my body. Only one time, after the work is made.
Sex klus voor AnneHallo allemaal, is er iemand die mijn keuken kan betegelen? Het is een kleine keuken. Ik heb alleen geld voor tegels, maar het werk betaal ik met mijn lichaam.
Contact met Elle-NoorIk zit op kot en ik heb een nogal wild feest gehad, verschillende muren zitten vol deuken, de eigenaar wil dat ik het z.s.m. herstel, maar ik heb geen geld :(
In natura met TessaIk ben bereid om je te verwennen met mijn hand als je mij gratis bijles wilt geven. Ik heb wat moeite met scheikunde... Dus als hier iemand is die me wil helpen...?
Contact met Geke