Neuken met Truus uit Heerlen voor computer probleem oplossen

In natura met Truus

Truus uit Heerlen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn computer loopt steeds vast en ik snap niets van de helpdesk. Ik heb geen geld voor een specialist, dus ik probeer het maar eens op deze manier.. Iemand..?
Naam:
Truus
Plaats:
Heerlen
Klus:
Computer probleem oplossen
Regio:
Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Truus:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Alberdina · Herentals, Antwerpen
Beloning: Neuken

Ik heb een wat verwilderde tuin die een flink snoeibeurt nodig heeft, maar ik heb geen materiaal en ook geen zin. Wel wil ik iemand die dat voor me doet een andere beurt geven...

Contact met Alberdina
Rozemarijn · Reusel-De Mierden, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Kan iemand mijn slaapkamer helemaal schilderen? Ook het plafond? Als alles klaar is mag je me lekker neuken. Mooie deal of niet? Ik heb alle potten verf al in de garage.

Sex date met Rozemarijn
Marjan · Franekeradeel, Friesland
Klus: Massage

Heren, ik zoek per direct een masseur, voor mij. Niet dat ik pijn heb, maar ik heb heel veel zin in een sensuele massage die eventueel uit kan lopen op... ;-)

Contact met Marjan
Bregje · Veendam, Groningen

Zin om all the way te gaan met mij? Ik ben lekker mollig en ik opn al mijn gaatjes voor je, mits je mij eerst helpt om mijn zwembad op te zetten in de tuin. Is 2 uurtjes werk.

Sex date met Bregje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.