Truus uit Heerlen zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Gescheiden, baan kwijt en hersteld van een ziekte. Geen geld voor klusjesman voor enkele reparaties in huis. Dan maar op deze manier... Graag een respectvolle man.
Klussen voor RosanIk heb een lekkage, vanwege een gebroken dakpan. En ik ga dus echt niet zelf het dak op. Ook heb ik geen geld voor een pro. Misschien wil iemand me helpen in ruil voor een blowjob?
Hulp voor sex met MichelleHallo allemaal, is er iemand die mijn keuken kan betegelen? Het is een kleine keuken. Ik heb alleen geld voor tegels, maar het werk betaal ik met mijn lichaam.
Contact met Elle-NoorIk ben een alleenstaande vrouw en ik wil graag een mooi parket in mijn woonkamer leggen. Is er iemand die mij daarbij kan helpen, in ruil voor een fijne vrijpartij met mij?
In natura met Josine