Neuken met Yvke uit Dronten voor objecten transporteren

Contact met Yvke

Yvke uit Dronten zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'objecten transporteren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik wil je graag mijn lichaam aanbieden indien je mijn garage kunt bevrijden van een aantal grote lompe objecten die te veel plaatst in beslag nemen. Wie helpt me?
Naam:
Yvke
Plaats:
Dronten
Klus:
Objecten transporteren
Regio:
Flevoland
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Yvke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lieneke · Bilzen, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Het is niet zwaar, maar gewoon veel werk. Ik heb twee kamers die uitgemest moeten worden en ik ben bereid om er in natura voor te betalen met een potje sex.

Contact info van Lieneke
Marlien · Nieuwpoort, West-Vlaanderen
Beloning: Handjob

Op mijn etage heb ik een verstopte WC... ik schaam mij hier erg voor. Wie kan dit discreet voor mij oplossen? Accepteert u dan een vergoeding door middel van een handjob?

Meer over Marlien
Rietje · Baarn, Utrecht

Ik heb een lekkende kraan en al twee monteurs gehad die me hebben opgelicht. Ik heb geen geld meer, dus ik bied je mijn lichaam aan, als je het weet te fixen.

Meer over Rietje
Sophie · Waalwijk, Noord-Brabant

Jij daar... kun jij een beetje schilderen? Kom dan eens bij mij deze muur achter mij wit schilderen. Ik betaal alleen maar met een blowjob. Met slikken als je mooi verft ;-)

Contact info van Sophie
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.