Aliyah uit Landen zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'stuccen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik zit met een lek opgescheept en ik snap niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld om een klusjesman te betalen, maar ik ben wel bereid om de reparatie in natura te vergoeden.
Hulp voor sex met HielkjeOK, ik heb dus een paar Ikea meubels gekocht en ik heb twee linkerhanden. Mijn talent zit meer in tussen mijn lippen. Begrijp je wat ik bedoel? Hebben we een deal?
Klussen voor MelisaIk zoek dringend hulp om mijn huis op te ruimen. Het afval hoopt zich op en ik kan het niet alleen. Ik heb geen geld voor vergoeding, daarom bied ik je mijn lichaam aan.
Sex klus voor AnnelinHandige jongen gezocht die mijn fietsband wil plakken! Ik kan je er niet voor betalen, maar kan je wel even met mijn tietjes laten spelen, als je dat leuk vindt!
Contact met Pietsje