Jobje uit Nijmegen zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'kamer opknappen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik snap echt niks van die Ikea handleidingen en ik zet alles altijd verkeerd in elkaar. Dus wie komt mij helpen? In de buurt van Antwerpen graag. Beloning... in natura..
In natura met RosanneKan iemand voor mij het linker achterwiel van mijn auto losschroeven en er een andere opzetten? (staat in mijn garage) In ruil voor een wilde vrijpartij met mij, na afloop?
In natura met AnoekIk ben een alleenstaande vrouw en ik wil graag een mooi parket in mijn woonkamer leggen. Is er iemand die mij daarbij kan helpen, in ruil voor een fijne vrijpartij met mij?
In natura met JosineIk heb pijn in mijn arm en ik zou graag mijn wasmachine in de bijkeuken willen zetten. Als je mij komt helpen zal ik je een gratis blowjob geven. Graag discreet.
Hulp voor sex met Martje