Neuken met anaal met Jobje uit Nijmegen voor kamer opknappen

Hulp voor sex met Jobje

Jobje uit Nijmegen zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'kamer opknappen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn slaapkamer moet helemaal opgeknapt worden en ook ik kan wel weer eens een goede beurt gebruiken.. Hebben we een deal? Neem even contact met me op voor de details.
Naam:
Jobje
Plaats:
Nijmegen
Klus:
Kamer opknappen
Regio:
Gelderland
Beloning:
Neuken met anaal
Werkduur:
4 uur
Leg hier contact met Jobje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
IJda · Lingewaard, Gelderland
Beloning: Neuken

Ik zit hier met en kapotte wasmachine en ik heb niet echt de middelen om zo\'n dure reparateur in te schakelen. Misschien dat iemand me kan helpen in ruil voor wat seks?

Klusjes voor IJda
Carla · Hoogstraten, Antwerpen

Is er iemand die weet hoe ik mijn over schoon kan maken? Mijn huisbaas wil dat ik dat doe, maar het lukt me niet... Ik ben een beetje hopeloos. Help me ajb, iemand..

Klusjes voor Carla
Julie · Loppersum, Groningen

Ik ben op zoek naar een handige timmerman die voor mij een kast kan maken, op maat... Het is vrij duur, te duur voor mij, dus ik dacht misschien kan ik in natura alles betalen?

Klusjes voor Julie
Chantal · Woudenberg, Utrecht
Beloning: Neuken

Ik word over een tijdje geopereerd en ik zoek iemand die gedurende 3 weken op mijn hond kan passen. Ik heb geen geld voor een vergoeding, maar ik bied mezelf aan, zoveel als je wilt.

In natura met Chantal
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.