Lieuwkje uit Aa en Hunze zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'afval weggooien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?
Contact info van FrankaMijn wens is om ecoligischer te worden en een eigen moestuin te hebben. Ik weet echter nog niks en heb nog niets gedaan. Wie kan mij helpen? In ruil voor een gratis nummertje?
Sexdating met MarlieneIk ben echt heel slecht met computers en ik heb dringend Microsoft Word nodig, maar ik krijg het er niet op... wie o wie kan me helpen in ruil voor een pijpbeurt?
Sex klus voor ElckeIk zoek iemand met wie ik mijn Spaans kan oefenen, want ik moet binnenkort een examen afleggen, maar het zit me allemaal nog niet zo lekker. Ik betaal in natura, want geen geld :/
Contact met Malou