Aagje uit Aarschot zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'huis opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een muur van 2 bij 2,5 meter die geschilderd moet worden en ik heb geen materiaal en ook geen zin om dat te doen. Help jij me? Dan mag je mijn borsten voelen!
Klusjes voor LeoniekeIk beid je mijn lichaam aan als ik de gouden tip krijg voor een nieuwe woning in Overijssel. Voor 400k max, twee kamers, garage en een kleine tuin... succes ;)
Contact met AnneliesIk zoek iemand die mijn bed uit elkaar kan halen en het naar de kelder kan dragen van de 3e verdieping (geen lift!). Inclusief de matras. Kan ik je dan misschien belonen in natura?
Sex klus voor SophieWat als jij mij kwam helpen de tuin te doen en ik kleedde me zoals op de foto? Ik denk dat we het wel eens kunnen worden over de vergoeding voor je werk, toch?
In natura met Martine