Aagje uit Aarschot zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'huis opruimen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid heel ver te gaan als jij voor mij zeldzame Pokemon kaarten hebt... Ik wil er dus niet voor betalen met geld, maar wel met mijn lichaam! Alleen in ruil voor zeldzame kaarten!
Sex klus voor AylaIk zit echt met een rot probleem: lekkage! Ik heb een emmer in de woonkamer gezet want het komt dwars door het dak. Wie kan mij - arme studente - helpen? In ruil voor een vrijpartij?
In natura met JimkeIk ben allesbehalve technisch... ik krijg mijn wasmachine niet meer gerepareerd! Help! Ik heb er een pijpbeurt met slikken voor over, als jij hem aan de praat krijgt!
Contact met RomeeIemand die me kan helpen met het behangen van mijn halletje? Is niet zo veel werk, maar het moet wel netjes gebeuren en in mijn eentje kan ik dat niet zo goed. Beloning = blowjob.
Contact info van Kaylee