Michelle uit Sint-Niklaas zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'dakpan vervangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een nogal groot en zwaar bed dat naar boven gedragen moet worden. Ik kan dat niet alleen... Als je me helpt, testen we het daarna samen uit, is dat een deal?
Sex klus voor EmmelienIk ben bereid om je een keer af te trekken als je mij kunt helpen mijn wasmachine naar een andere kamer te verplaatsen. Hij staat in de garage en moet naar het washok.
Klusjes voor JosjeIk zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)
Klusjes voor HiljeOp mijn dak liggen drie gebroken dakpannen die vervangen moet worden. Ik kan dat zelf niet en ik heb ook geen geld voor een vakman. Ik vergoed de klus in natura.
Hulp voor sex met Nette