Olcay uit Oostende zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een lekkende dakgoot en echt geen idee hoe ik die moet reparen (heb sowieso hoogtevrees) en ik kan niemand vinden die tijd heeft. Iemand hier misschien in ruil voor seks?
Contact info van LisetteHet leek me leuk om het eens op deze manier te doen: jij polijst al mijn parket en ik wacht op je in bed voor je beloning. Zo lang als je wilt, maar pas als alles klaar is..
Klussen voor AmaiaIemand hier die mijn wasmachine eens kan nakijken? Iets blokkeert er en ik snap er niks van. Ik bied je mijn borsten aan bij wijze van vergoeding.
Sexdating met LijsjeIk heb een paar erg zware en lompe objecten die ik naar een andere kamer moet verplaatsen, maar ik ben maar een jonge studente, snif snif... Ik vergoed in natura.
Meer over Susanne