Olcay uit Oostende zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'vertaling'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik betrek een nieuwe woning en er moeten enkele objecten zoals de wasmachine et droger verplaatst worden. Het is niet veel, maar wel zwaar werk. Ik beloon je er voor in natura.
Contact info van LisanTwee lekke banden en twee linkerhanden, maar wel een mond die heel goed beloningen kan geven aan degene die mijn beide banden binnenkort kan komen plakken. Iemand?
Klussen voor LizzieOk, ik heb een muur die ik graag paars wil hebben, maar ik heb geen materiaal en ook geen geld. Wie mij kan helpen zal ik pijpen tot de laatste druppel..
Contact met EviMijn ex heeft een mijn muur expres beschadigd en ik heb niet de middelen om dat te laten herstellen door een pro. Dus ik zoek hier iemand die dat wil doen in ruil voor seks.
Klusjes voor Summer