Zwaantje uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'strijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hier een dom blondje dat haar auto niet meer kan starten. Echt geen idee wat er aan de hand is, maar ik heb er een lekkere blowjob voor over als je het voor me op weet te lossen.
Klussen voor AnnieHey jij daar.... als jij eens wil likken aan mijn dkke borsten dan moet je wel eerst even mijn fietsband komen plakken! Alleen schone mannen!!
Meer over LizanIk krijg steeds een vervelende popup op mijn scherm. Ik word er helemaal gek van. Ergens een nerd aanwezig die dat kan oplossen en van grote borsten houdt?
Klussen voor KarlijnDit is wat ik je kan bieden in ruil voor een muur van 2m50 bij 3m die helemaal gestuced moet worden. Geen idee hoe lang dat duurt, maar als het klaar is ben ik even helemaal van jou ;)
Klussen voor Lieke