Zwaantje uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'strijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben een echte nitwit wat betreft techniek en ik heb nu eindelijk een echte smrt TV gekocht, maar ik krijg geen beeld. Ik ontvang niets. Wie kan mij helpen, in ruil voor seks?
Sexdating met ElckeHey, ik zit met een probleempje... mijn fietsband is lek en ik weet niet hoe ik die moet plakken. Fietsenmaker is te duur voor mij. Kan iemand mij helpen in ruil voor seks?
Klussen voor KaylaPleae, is er iemand die een verstopte afvoer in mijn huis kan repaeren? Ik ben bereid om je een blowjob te geven en ik ga door tot het einde! Alleen als de repatie gelukt is!!
Klussen voor HadewychZou iemand mij kunnen helpen met mijn verhuizing binnenkort? Ik ga in een appartement wonen en ik zoek iemand met een bestelbusjes voor een paar ritjes op en neer..
Klussen voor Leentje