Zwaantje uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'pijpen met slikken' in ruil voor: 'strijken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heren, ik zit met een rammelende vaatwasser die zijn werk niet meer correct doet. De monteur vraagt er 80 euro voor... Die heb ik niet, dus ik vergoed je graag op een andere manier.
Sex date met KarlienHeeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?
Sexdating met BregtIk zoek iemand die mijn muur kan schilderen e die accepteert dat ik slechts met seks vergoed. Ik heb geen verf en geen kwasten. Ik wil graag beige muren hebben. Kun jij me helpen?
Meer over LanaOk, nou dit is dus wat ik je kan bieden mocht jij zin hebben om mij te helpen bij het transporteren van een grote houten kast en twee flink zware stoelen... Hebben we een deal?
Sex date met Sylke