Betsie uit Tielt zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'badkamer schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik snap echt helemaal niets van mijn wiskunde en ik heb binnenkort een test. Kan iemand mij even uitleggen hoe dat precies werkt allemaal? Ik betaal in natura alleen.
Sexdating met FenneIk zoek iemand die een vinyl vloer kan leggen in mijn badkamer. Ik heb alles al gekocht, maar ik ben niet zo handig qua doe-het-zelven. Maar mijn handjes en mijn mond weten wel goed de weg..
Klusjes voor IetjeOp mijn dak liggen drie gebroken dakpannen die vervangen moet worden. Ik kan dat zelf niet en ik heb ook geen geld voor een vakman. Ik vergoed de klus in natura.
Hulp voor sex met NetteWanneer het regent moet ik in mijn huis een emmer plaatsen... ik word daar zo gek van, dat ik heb besloten hier iemand te zoeken die een vergoeding in natura accepeert in ruil voor de klus..
Sexdating met Stacey