Geja uit Oudewater zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Lief milfje zoekt hulp! Ik zoek met spoed een schoorsteenveger en ik ben bereid om je te belonen met mijn lichaam. Ik ben sowieso ruimdenkend en altijd wel in voor een vrijpartij.
Meer over ThijsjeIs er iemand die weet hoe ik mijn over schoon kan maken? Mijn huisbaas wil dat ik dat doe, maar het lukt me niet... Ik ben een beetje hopeloos. Help me ajb, iemand..
Klusjes voor CarlaAls er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Sex date met RosalienIn mijn toilet wil ik graag parket hebben, maar ik ben niet zo handig. Wel ben ik heel handig met mijn mond... Ik heb het parket al in huis, maar ik weet niet hoe ik verder moet..
Contact met Anieke