Samen in bad gaan met Susan uit Zeewolde voor goot schoonmaken

Hulp voor sex met Susan

Susan uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'goot schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je een spannende douche aan samen met mij als jij mijn complete regengoot schoon komt maken. Mijn huisje is niet groot, maar ik kan er zelf niet bij, dus ik heb hulp nodig..
Naam:
Susan
Plaats:
Zeewolde
Klus:
Goot schoonmaken
Regio:
Flevoland
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Susan:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Louelle · Neder-Betuwe, Gelderland
Beloning: Blowjob

Ik zoek iemand die mij van Gelderland (Neder-Betuwe) naar Amsterdam kan rijden, een paar keer per maand. In plaats van benzine betalen doe ik je liever een betaling met mijn mond..

Sex date met Louelle
Tiemetje · Sittard-Geleen, Limburg
Beloning: Blowjob

Ik heb een haag waar een stuk van af moet, maar ik ben niet zo fan van ladders en hoogtes, dus ik zoek iemand die me kan helpen en wie ik kan belonen met een blowjob.

Klusjes voor Tiemetje
Lisette · Kapelle, Zeeland

Ik heb een lekkende dakgoot en echt geen idee hoe ik die moet reparen (heb sowieso hoogtevrees) en ik kan niemand vinden die tijd heeft. Iemand hier misschien in ruil voor seks?

Contact info van Lisette
Harmpje · Gent, Oost-Vlaanderen
Beloning: Blowjob

Ik heb een nieuwe PC gekocht en ik loop steeds vast. Ik heb echt geen talent voor informatica, maar ik heb wel talent wat betreft het geven van blowjobs. Hebben we een deal?

Sex klus voor Harmpje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.