Susan uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'goot schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn terras moet eens schoongemaakt worden met een hogedrukspuit en die heb ik dus zelf niet. Doe jij het voor me? Dan zal ik me daarna bezighouden met jouw hogedrukpik
Sexdating met JeniekeEr hangt een grote tak voor mijn raam, waardoor ik weinig licht krijg. Mijn huisbaas zegt dat ik die zelf moet afzagen, maar ik kan dat niet en ik heb ook geen geld :(
Sexdating met LiefkeKan iemand mijn muren wit schilderen? Alleen de woonkamer. Ik ga verhuizen en moet de oorspronkelijke staat herstellen. Accepeert iemand een beloning 100% in natura van mij?
Klusjes voor CatooIs hier iemand met zijn zuigding om een toilet te ontstoppen? Wil jij me uit de brand helpen? Ik kan je niet betalen met geld, maar je mag wel even met mijn tieten spelen.
Contact met Zinzi