Samen in bad gaan met Susan uit Zeewolde voor goot schoonmaken

Hulp voor sex met Susan

Susan uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'goot schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je een spannende douche aan samen met mij als jij mijn complete regengoot schoon komt maken. Mijn huisje is niet groot, maar ik kan er zelf niet bij, dus ik heb hulp nodig..
Naam:
Susan
Plaats:
Zeewolde
Klus:
Goot schoonmaken
Regio:
Flevoland
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Susan:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lyfke · Sint-Truiden, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Mijn vraag aan jou is: hoeveel kamers van mijn appartement wil jij voor mij schilderen voor een vrijpartij? Alleen de muren, niet de plafonds en ook niet de vloer.

In natura met Lyfke
Evi · Loppersum, Groningen

Ok, ik heb een muur die ik graag paars wil hebben, maar ik heb geen materiaal en ook geen geld. Wie mij kan helpen zal ik pijpen tot de laatste druppel..

Contact met Evi
Ainoa · Borger-Odoorn, Drenthe
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een nieuwe woonruimte in Drenthe. Als jij voor mij de gouden tip hebt zal ik je in natura belonen! Dus voor een persoon, huis of appartement, met garage.

Contact info van Ainoa
Ymke · Veere, Zeeland
Beloning: Neuken

Degene die het behang van mijn woonkamer weg kan halen zonder een spoortje achter te laten mag met mij naar bed. Ik doe dit gedeeltelijk uit armoede en gedeeltelijk omdat ik erg van seks houd..

Klusjes voor Ymke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.