Samen in bad gaan met Susan uit Zeewolde voor goot schoonmaken

Hulp voor sex met Susan

Susan uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'samen in bad gaan' in ruil voor: 'goot schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je een spannende douche aan samen met mij als jij mijn complete regengoot schoon komt maken. Mijn huisje is niet groot, maar ik kan er zelf niet bij, dus ik heb hulp nodig..
Naam:
Susan
Plaats:
Zeewolde
Klus:
Goot schoonmaken
Regio:
Flevoland
Beloning:
Samen in bad gaan
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Susan:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Suze · Borsele, Zeeland
Beloning: Neuken

Mijn tuin is enorm verwilderd en ik moet er echt wat aan doen. Ik ben zelf totaal niet into tuineren, dus ik zoek iemand met een maaier en die zijn beloning in natura accepeert.

Meer over Suze
Hilje · Eemnes, Utrecht

Ik zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)

Klusjes voor Hilje
Miek · Zandvoort, Noord-Holland

Wie bereid is om twee muren bij mij thuis te bahangen, mag daarna met mij een douche nemen en wie weet wat nog meer. Klusjesmannen zijn helaas te duur voor mij, dus dan maar zo..

Hulp voor sex met Miek
Angeliek · Lokeren, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zit met een grote kast die naar boven moet en dat krijg ik nooit in mijn eentje voor elkaar. Is er een lekkere sterke man die mij eens komt helpen? Het is zo gedaan.

Sexdating met Angeliek
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.