Sanneke uit Breda zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'triootje' in ruil voor: 'zwembad opzetten'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ok, ik doe dit echt uit pure geldnood, maar ik heb geen keuze meer. Ik heb dringend iemand nodig voor het verhuizen van wat grote meubels agv een scheiding. Ik betaal in natura.
Hulp voor sex met AnissaHet lieverd, kom jij mij helpen om mijn huis op de ruimen? Lukt me gewoon niet alleen.. Ben bereid om je er voor te pijpen, inclusief orgasme in mijn mond. Voor een uur helpen.
Contact info van FijtjeMijn kachel moet echt schoongemaakt worden, want ik durf hem niet meer aan te steken. Wie kan mij binnenkort helpen? En wie hoeft er geen geld voor, maar accepteert mijn lichaam?
Hulp voor sex met NoanneHet is een beetje stom, maar ik heb hoogtevrees en kan het kapotte peertje in mijn hoge woonkamer niet vervangen :( Maar als jij het doet wil ik je wel eens aftrekken, hoor..
Meer over Lieselot