Ancella uit Zeewolde zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'bijles'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Er zit al ruim twee jaar een flink gat in mijn muur, wat ik dicht moet maken van mijn huisbaas. Kun jij me helpen? Dan gebruiken we het gat eerst als gloryhole... ;-)
Contact met EllanoorBen op zoek naar een software techneut die wat programma\'s wil komen installeren en wat dingen wil opschonen op mijn PC. Ik ben zelf nogal onhandig daarmee, maar wel handig met andere dingen..
Sexdating met PleuniIk bied je een romantisch bad aan met mij als je mijn slaapkamer wil komen stuccen. Graag een nette man, respectvol en bij voorkeur jonger dan ik. (Is een fantasie van me..)
Meer over AlyssaIk ben op zoek naar een handige man die mijn terras kan vernieuwen en daarvoor alleen maar in natura betaald wil worden. Ik zit een beetje krap bij kas, maar mijn terras is echt kapot.
Sex date met Foske