Tiemetje uit Reimerswaal zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'elektra aanleggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb geen geld meer voor een kamer die compleet gestuced moet worden, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen. Graag door één enkele man, niet meerdere.
In natura met SerenaIk heb pijn in mijn arm als gevolg van een operatie en ik moet mijn heggen snoeien van de gemeente! Ik ben bereid met mijn lichaam te betalen indien je het zo snel mogelijk komt doen.
Klusjes voor LeonoorDeze pussy is voor jou, lekker ding... als jij die muur achter me helemaal vlak weet te stuccen! Spiegelgladde muur = spiegelgladde poes helemaal voor jou!
Sex klus voor HayleyEy, het is echt een teringbenden in mijn kamer en ik heb zo'n fucking hekel aan opruimen dus wie o wie helpt me uit de brand? Je beloning... euh dan ben ik dan ;)
Hulp voor sex met Kayleigh