Tiemetje uit Reimerswaal zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'elektra aanleggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

OK, ik heb dus een paar Ikea meubels gekocht en ik heb twee linkerhanden. Mijn talent zit meer in tussen mijn lippen. Begrijp je wat ik bedoel? Hebben we een deal?
Klussen voor MelisaDoor de storm is een dakpan van mijn dak weggevlogen en nu lekt het in mijn kamer. Wie het repareert mag me een keertje compleet hebben. Zo zie ik er uit
Meer over JohannekeIk wil je best wel een keer afzuigen tot het einde, maar dan wil ik wel dat je een plafond voor me schildert. Let op: zonder strepen! Mij lukt het gewoon niet.
Sex date met EllemeikeIk snap helemaal niks van een Ikea buffet, hoe ik die in elkaar moet zetten en ik heb geen vent om me er mee te helpen. Daarom zoek ik hier iemand die langs kan komen..
In natura met Ellanoor