Blowjob van Elsemiek uit Izegem voor vaatwasser repareren

Contact met Elsemiek

Elsemiek uit Izegem zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om op mijn knieën voor jou te gaan als het je lukt om vaatwasser te maken. Elke keer stopt het programma en hoor ik vreemd geluid. Het is een ingebouwde van Bosch.
Naam:
Elsemiek
Plaats:
Izegem
Klus:
Vaatwasser repareren
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Elsemiek:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lonne · Wageningen, Gelderland
Beloning: Neuken

Mijn tuin heeft een grote beurt nodig en ik moet je toegeven... ik ook ;) Zou je het leuk vinden om me met beiden te helpen? Eerst de achtertuin en daarna mijn 'tuintje'?

Contact met Lonne
Hilje · Eemnes, Utrecht

Ik zit hier met en defece wasmachine en ik heb geen man in huis om me te helpen. Kan iemand mij zo spoedig mogelijk uit de brand helpen? Beloning: mijn borsten betasten (en likken)

Klusjes voor Hilje
Ires · Halle, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Ik ben radeloos, want door de storm heb ik verschillende dakpannen verloren, maar ik heb geen geld om daar wat aan te doen en ik heb een probleem met de verzekering. Wie helpt mij??

In natura met Ires
Lubbetje · Kampen, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die me kan helpen om Word op mijn pc te installeren. Ik loop steeds vast en de helpdesk is onbereikbaar. Ik zal je mijn lijf aanbieden als vergoeding.

Sexdating met Lubbetje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.