Fleurtje uit Ommen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een achterstand op school opgelopen die ik graag weg wil werken, om te kunnen slagen dit jaar, maar ik heb echt bijles nodig. Wil iemand dat geven in ruil voor seks?
In natura met WendeKan iemand zo snel mogelijk mijn schoorsteen komen schoonmaken? De pros zijn zo duur en ik betaal veel liever in natura. Vind ik namelijk ook lekker. Is geil en economisch ;)
Sex date met JasminaAls er iets is waar ik een hekel aan heb, dan zijn dat wel Ikea kasten, maar ze liggen hier en moeten opgebouwd worden. Als alles staat mag je me doen wat je maar wil.
Hulp voor sex met CiskaWie heeft er zin om een peertje te vervangen bij mij ;-) De belonging is een heerlijke vrijpartij. P.s. mijn peertje is niet echt kapot, maar ik ben wel heel geil
Contact info van Marrigje