Fleurtje uit Ommen zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'struiken snoeien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Wie heeft er zin om een peertje te vervangen bij mij ;-) De belonging is een heerlijke vrijpartij. P.s. mijn peertje is niet echt kapot, maar ik ben wel heel geil
Contact info van MarrigjeIk heb drie kinderen die allemaal een enorme puinhoop hebben gemaakt in hun kamers en ik weet niet meer hoe ik dit moet organiseren. Ik heb dringend hulp nodig!
Hulp voor sex met FranskeIk heb een zware, dikke matras die naar mijn slaapkamer op zolder moet. Ik krijg dat met geen mogelijkheid voor elkaar. Jij wel? Dan testen we de matras daarna meteen..
Klusjes voor ElmiIk zoek iemand die twee keer per maand mijn appartment wil stofzuigen. Als beloning zal ik je elke keer zelf afzuigen. Ik heb niet genoeg geld, dus ik betaal in natura.
Sexdating met Jolieke