Jolieke uit Herten zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'stofzuigen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ben op zoek naar een man die een grote eikenhouten kast kan verhuizen van Rotterdam naar Antwerpen en die daarvoor een beloning in natura van mij voor wil krijgen.
Contact info van MadeleineIn mijn toilet wil ik graag parket hebben, maar ik ben niet zo handig. Wel ben ik heel handig met mijn mond... Ik heb het parket al in huis, maar ik weet niet hoe ik verder moet..
Contact met AniekeHet lieverd, kom jij mij helpen om mijn huis op de ruimen? Lukt me gewoon niet alleen.. Ben bereid om je er voor te pijpen, inclusief orgasme in mijn mond. Voor een uur helpen.
Contact info van FijtjeIk heb enkele klusjes in mijn tuin die echt gedaan moeten worden, maar ik heb een voet operatie achter de rug, dus ik zoek iemand die me kan helpen in ruil voor een verwennerij..
Klusjes voor Babette