Leuntje uit Lingewaard zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'gras maaien'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik leef van een uitkering dus ik heb geen geld en mijn huisbaas wil dat ik twee beton blokken uit de tuin verwijder. Wie mij helpt mag me voor een uurtje hebben..
Klusjes voor MeintjeHeren... ik bied jullie mijn lichaam aan voor een avondje, maar dan moet ik wel een werkende elektra configuratie in mijn nieuwe keuken hebben. Wie kan mij daar bij helpen?
Klusjes voor FienekeGoedendag, ik heb een klein timmerklusje voor een handige man en qua beloning had in gedachten iets met mijn handen... Misschien kun je je er al iets bij voorstellen?
Meer over DinteMijn grasmaaier is kapot en ik heb geen geld voor een nieuwe. Kan ik hier iemand overhalen om bij mij het gras te komen maaien? In ruil voor een lekker nummertje na afloop?
Meer over Rosemijn