Marigje uit Kortrijk zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'schilderklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een handige man die mijn terras kan vernieuwen en daarvoor alleen maar in natura betaald wil worden. Ik zit een beetje krap bij kas, maar mijn terras is echt kapot.
Sex date met FoskeIs hier iemand die mij zou willen komen helpen om een nieuwe deurbel bij mij thuis te installeren? Ik heb geen geld, maar ik kan je een momentje met mijn borsten aanbieden..
In natura met GeertjeKan iemand me een handje helpen met de droger naar de zolder te dragen? Het zal niet lang duren, maar als je me helpt, mag je daarna lekker met mijn grote borsten spelen.
Contact info van MinouMijn vaatwasser doet het weer eens niet. Maar ik ga niet nog eens 80 euros betalen voor een reparateur... Liever een handige man die een momentje met mijn borsten accepteert als vergoeding.
Klusjes voor Rosan