Borsten betasten van Keet uit Dinkelland voor verstopte afvoer

Meer over Keet

Keet uit Dinkelland zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In mijn schuur is de afvoer van een wasbak verstopt en ik weet niet goed hoe ik dat moet oplossen. Als jij me kunt helpen mag je mijn blote borsten aanraken, zoenen en likken..
Naam:
Keet
Plaats:
Dinkelland
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Overijssel
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Keet:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Alycke · Breda, Noord-Brabant
Beloning: Triootje

We zijn heel luie studentes en onze huisbaas wil dat we de boel hier opruimen.. We geven graag feestjes, dus het is even wat werk, maar wie ons komt helpen kan rekenen op een leuke beloning ;)

Meer over Alycke
Jobke · Rhenen, Utrecht
Beloning: Handjob

De harde wind heeft een tak van mijn boom half afgebroken. Wie kan mij helpen deze af te zagen en weg te brengen? Ik wil je daar voor wel eens lekker aftrekken, als je wil

Sex klus voor Jobke
Marijtje · Rijnwaarden, Gelderland

Heren, ik heb een lek in mijn badkamer en het leek me nu leuk om de reparatie te belonen met een gezamenlijke douche... Dus geen vergoeding in euros maar puur in natura... Wat vind je daarvan?

Sexdating met Marijtje
Saar · De Bilt, Utrecht
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die een toilet pot wil komen installeren bij mij. Ik heb helaas geen geld om je te betalen voor je werk, maar ik ben bereid om met mijn lichaam te betalen.

Sexdating met Saar
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.