Keet uit Dinkelland zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb 400 euro nodig.... Kan iemand die mij renteloos lenen of wil je dat ik het terugbetaal in de vorm van seks? Laten we even babbelen en een deal sluiten.
Klussen voor AnnichjeZin in een douche met mij? Moet je wel even wat voor me doen... Mijn BBQ is echt zo vies... Ik krijg hem niet schoon. Kom jij eens bij mij langs om me te helpen..?
Contact info van AngeliqueIk snap niks van mijn nieuw TV, ik krijg geen beeld. Wie komt mij helpen? Als je me uit de brand helpt zal ik je heerlijk pijpen. Maar wel alleen als mijn TV het doet!
Sex klus voor FebeIk heb een klein beetje hulkp nodig bij een belasting declaratie en ik zou je mijn borsten aan willen bieden als vergoeding. Je mag ze masseren en likken, na afloop uiteraard!
In natura met Reijertje