Marjelle uit Vilvoorde zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'ikea meubel opbouwen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben op zoek naar een man die mijn administratie op orde kan brengen. Ik heb helaas geen geld voor boekhouder, dus ik kan je alleen maar in natura betalen. All the way
Sex klus voor AilyIemand die me kan helpen met het behangen van mijn halletje? Is niet zo veel werk, maar het moet wel netjes gebeuren en in mijn eentje kan ik dat niet zo goed. Beloning = blowjob.
Contact info van KayleeIk zoek een handige man die goed met de hamer overweg kan en die een reparatie uit kan voeren voor mij. Ik kan helaas niet anders betalen dan in natura met mijn lijf.
Contact met AnnigjeIk probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?
Klussen voor Ilza