Marjelle uit Vilvoorde zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'ikea meubel opbouwen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ok, nou dit is dus wat ik je kan bieden mocht jij zin hebben om mij te helpen bij het transporteren van een grote houten kast en twee flink zware stoelen... Hebben we een deal?
Sex date met SylkeOp mijn dak liggen drie gebroken dakpannen die vervangen moet worden. Ik kan dat zelf niet en ik heb ook geen geld voor een vakman. Ik vergoed de klus in natura.
Hulp voor sex met NetteIk heb een lekkende kraan en al twee monteurs gehad die me hebben opgelicht. Ik heb geen geld meer, dus ik bied je mijn lichaam aan, als je het weet te fixen.
Meer over RietjeIk zoek een tegellegger voor mijn badkamer, maar ik kan helaas alleen maar vergoeden met mijn lichaam. De tegels zijn al aanwezig. De badkamer is niet zo groot.
Meer over Annebel