Marjelle uit Vilvoorde zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'ikea meubel opbouwen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik krijg steeds een vervelende popup op mijn scherm. Ik word er helemaal gek van. Ergens een nerd aanwezig die dat kan oplossen en van grote borsten houdt?
Klussen voor KarlijnIemand hier die mijn wasmachine eens kan nakijken? Iets blokkeert er en ik snap er niks van. Ik bied je mijn borsten aan bij wijze van vergoeding.
Sexdating met LijsjeHeeft er iemand van die crème om een gat in de muur mee op vullen? En dat gereedschap ervoor? Kun je dat bij mij thuis komen doen? Is het OK als ik ik je met een handjob vergoed?
Sexdating met BregtIk probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?
Klussen voor Ilza