Marjelle uit Vilvoorde zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'ikea meubel opbouwen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

IK heb een hoog plafond in mijn hal: 5 meter en ik wil daar graag een lamp ophangen, maar ik krijg dat nooit alleen gedaan. Ik zoek dus hulp en ben bereid je te betalen met mijn lijf.
Meer over EmmekeIs hier iemand aanwezig die een serie laurieren wil komen snoeien bij mij thuis? En daarna een beloning in ontvangst wil nemen in natura? Het gaat om 11 meter aan laurieren.
Sexdating met MirreZie je mijn hand? Hoe zou je het vinden als die jouw penis vasthield en die lekker liet spuiten? Dan is een realistisch scenario... mits je me eerst even helpt met een klusje ;)
Sex date met BastiaantjeWe willen graga pizza's bakken, maar onze oven is echt te smerig voor woorden. Als jij hem schoonmaakt, mag je een uurtje met ons tweetjes doorbrengen, ter compensatie..
Sex date met Annemiek