Blowjob van Tiemetje uit Tietjerksteradeel voor verstopte afvoer

Contact info van Tiemetje

Tiemetje uit Tietjerksteradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Naam:
Tiemetje
Plaats:
Tietjerksteradeel
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Friesland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Tiemetje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Belle · Dronten, Flevoland
Beloning: Neuken

Als jij mijn ramen komt wassen dan mag je daarna seks met mij hebben. Zo simpel is dat. Wegens gezondheidsproblemen kan ik het niet zelf en sta ik ook weer veel te lang droog :/

Meer over Belle
Summer · Hasselt, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Mijn ex heeft een mijn muur expres beschadigd en ik heb niet de middelen om dat te laten herstellen door een pro. Dus ik zoek hier iemand die dat wil doen in ruil voor seks.

Klusjes voor Summer
Beatrijs · Vlissingen, Zeeland

Als er iets is wat ik niet leuk vind dan is het wel tuinieren, maar mijn huisbaas wil dat ik alles ga snoeien. Eerlijk gezegd pijp en slik ik liever dan dat ik de tuin in ga..

Contact met Beatrijs
Jinthe · Venlo, Limburg
Klus: Zaag klus

Hoi hoi, zin om mijn blote borsten te zien en te masseren / likken? Dan moet je voor mij wel een multiplex paneel op maat zagen, voor mijn nieuwe bureau ;)

Meer over Jinthe
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.