Blowjob van Tiemetje uit Tietjerksteradeel voor verstopte afvoer

Contact info van Tiemetje

Tiemetje uit Tietjerksteradeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'blowjob' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De afvoer van mijn badkamer wasbak is verstopt. Ik heb een handige man nodig die me wil komen helpen hier. Ik kan je vergoeden met een heerlijke blowjob, als je daar van houdt.
Naam:
Tiemetje
Plaats:
Tietjerksteradeel
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Friesland
Beloning:
Blowjob
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Tiemetje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Sophieke · Mortsel, Antwerpen
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar iemand die mijn dochter (14) kan helpen op regelmatige basis met haar huiswerk. Ik kan me geen vergoeding in euros veroorloven, maar wel in natura, als dat OK is voor jou.

Contact met Sophieke
Katja · Gent, Oost-Vlaanderen
Beloning: Blowjob

Mijn beste vriendin heeft deze foto van me gemaakt, maar ze raadde me aan deze te gebruiken om iemand over te halen om me te helpen bij een klusje! In ruil voor beloning..

Meer over Katja
Geeke · Smallingerland, Friesland
Beloning: Neuken

Ik heb een cavia die ik niet mee kan nemen op vakantie! Wie wil voor hem zorgen gedurende 3 weken? Accepteer je een vergoeding in natura van mij? De foto is recent..

In natura met Geeke
Lexi · De Bilt, Utrecht
Beloning: Neuken

Lieve man gezocht die mijn tuintje wil komen doen, want ik kan er nauwelijks meer doorheen lopen vanwege het onkruid. Ik wil je graag vergoeden met seks, want ik heb geen geld meer.

Sex klus voor Lexi
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.