Elcke uit Onderbanken zoekt in de regio Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tv programmeren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand mij komen helpen met een computer probleem waar ik niet uit kom? Te arm voor het huren van een technicus, maar k vergoed de schade dan maar in natura.
Sex date met HendrinaIk ben een alleenstaande vrouw en ik wil graag een mooi parket in mijn woonkamer leggen. Is er iemand die mij daarbij kan helpen, in ruil voor een fijne vrijpartij met mij?
In natura met JosineIk zit met een probleem, mijn wasmachine kan het water niet meer kwijt. Ik heb geen geld voor een professional, maar misschien is hier een handige man die mij zou willen helpen?
Meer over ZwaantjeIk heb een nieuw parketje nodig, maar het heeft me al veel te veel geld gekost. Ik heb niemand die het gratis voor me wil leggen. Daarom betaal ik graag in natura.
In natura met Anneleen