Borsten betasten van Bibiche uit Losser voor tak afzagen

Sex klus voor Bibiche

Bibiche uit Losser zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'tak afzagen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

De storm heeft een dikke tak half afgebroken en die bungelt nu in mijn tuin. Wie kan hem afzagen? Dan mag je daarna even met mijn borsten komen spelen, als je wil
Naam:
Bibiche
Plaats:
Losser
Klus:
Tak afzagen
Regio:
Overijssel
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Bibiche:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Bella · Midden-Drenthe, Drenthe
Beloning: Neuken

Het seizoen zit er weer op! Mijn zwembad moet weer de schuur in en daarvoor heb ik hulp nodig... Een sterke man mag me komen helpen en na afloop als beloning met mij vrijen...

In natura met Bella
Wyke · Hoogeveen, Drenthe
Beloning: Neuken

Mijn hond heeft een groot gat gemaakt in een van mijn muren en ik vind de offertes echt te duur. Ik vind het echter geen probleem in de klus in natura te vergoeden..

Contact info van Wyke
Maartje · Urk, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik ben per direct op zoek naar iemand die een klein probleem met mijn auto op kan lossen. Er rammelt iets... Geen geld voor de garage, dus ook niet voor jou, maar wel een lichaam..

Hulp voor sex met Maartje
Arike · Kaag en Braassem, Zuid-Holland
Beloning: Blowjob

Ik zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.

Klusjes voor Arike
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.