Sarah uit Steenwijkerland zoekt in de regio Overijssel een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'reparatie'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is hier een handige man aanwezig die bij mij thuis een beveiligingscamera kan installeren? Ik zit een beetje krap bij kas, dus als ik je vergoeding mag zijn dan hebben we een deal
Sexdating met PaulienKan iemand voor mij het linker achterwiel van mijn auto losschroeven en er een andere opzetten? (staat in mijn garage) In ruil voor een wilde vrijpartij met mij, na afloop?
In natura met AnoekKan iemand me een handje helpen met de droger naar de zolder te dragen? Het zal niet lang duren, maar als je me helpt, mag je daarna lekker met mijn grote borsten spelen.
Contact info van MinouMijn regengoot is verstopt en ik weet niet hoe ik dat moet oplossen. Ik heb geen geld voor een professional. Die hebben ook geen tijd. Dus ik bied mijn lichaam aan aan wie mij helpt.
In natura met Kayleigh