Britt uit Zutphen zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'printer repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik word helemaal gek van mijn wasmachine! Niks werkt, dat dingt draait niet. Geen idee wat het is, maar ik heb er een goede vrijpartij voor over. Help jij me? Please
Sex date met JentineZie je die oven hier? Dis is heel vies, als gevolg van een klein ongelukje... Is iemand bereid om die voor mij schoon te poetsen en dan een beloning van mij persoonlijk te krijgen?
Contact met VereIk ben op zoek naar iemand die het behang uit mijn keuken weg kan halen, want ik wil er iets anders voor in de plaats doen. Ik heb geen geld, ik vergoed alleen in natura.
Sexdating met HilligjeKan iemand mij helpen met het installeren van Windows 11. Niet alle programma\'s werken zoals voorheen. Ik kan je dan belonen met iets lekker :/
Hulp voor sex met Lianne