Borsten betasten van Carla uit Hoogstraten voor stofzuigen

Klusjes voor Carla

Carla uit Hoogstraten zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'stofzuigen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Is er iemand die weet hoe ik mijn over schoon kan maken? Mijn huisbaas wil dat ik dat doe, maar het lukt me niet... Ik ben een beetje hopeloos. Help me ajb, iemand..
Naam:
Carla
Plaats:
Hoogstraten
Klus:
Stofzuigen
Regio:
Antwerpen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Carla:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Sofia · Mesen, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Wie kan me helpen met mijn verhuizing? Ik woon bij mijn ouders, maar ik ga op kot. Ik heb geen geld, maar wel wat je op de foto ziet... is dat ook goed als vergoeding?

Sexdating met Sofia
Hayley · Poperinge, West-Vlaanderen

Ik ben een studente en ik heb een kamer met een hoog plafond, waaraan een lamp hangt die een nieuw peertje nodig heeft. Ik kan er niet bij :( Wie kan mij helpen?

Sex date met Hayley
Dolores · Leuven, Vlaams-Brabant
Klus: Vertaling

Hi boys, I look for someone for translation from Spanish to Dutch... I can't pay money, but I can suck you, if you help me. Gracias...

Klussen voor Dolores
Carien · Oldenzaal, Overijssel

Wie kan een weekendje voor mijn hond zorgen? Ik wil je er niet voor betalen mt geld, maar wel met een heerlijke blowjob, inclusief klaarkomen in mijn mond... Deal?

Sex date met Carien
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.