Neuken met Fleurtje uit Tongeren voor behang plakken

Contact met Fleurtje

Fleurtje uit Tongeren zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey, ik zou graag een leuk behang op die muur achter me willen hebben, maar ik weet niet hoe ik dat netjes moet doen. Wie helpt me? In ruil voor een fijne vrijpartij met mij..
Naam:
Fleurtje
Plaats:
Tongeren
Klus:
Behang plakken
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Fleurtje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Wijntje · Dongeradeel, Friesland
Beloning: Neuken

Mijn studentenkamer is de afgelopen maanden een grote bende geworden en ik ben minimalistisch geworden, dus ik zoek nu iemand die met kan helpen, in ruil voor... ;-)

Contact info van Wijntje
Mieke · Ouderkerk, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Is er eimand bereid om al het behang uit deze kamer weg te halen? Ook de kleinste stukjes graag. Daarna ben ik voor een uurtje even helemaal van jou, als je wil..

Sex date met Mieke
Alycke · Breda, Noord-Brabant
Beloning: Triootje

We zijn heel luie studentes en onze huisbaas wil dat we de boel hier opruimen.. We geven graag feestjes, dus het is even wat werk, maar wie ons komt helpen kan rekenen op een leuke beloning ;)

Meer over Alycke
Gera · Werkendam, Noord-Brabant

Hey... ik bied je een schuimend warm bad aan in mijn twee-persoonsbad, samen met mij dus, als jij mij kunt helpen met het leggen van een parketvloer in mijn slaapkamer.

Contact info van Gera
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.