Neuken met Fleurtje uit Tongeren voor behang plakken

Contact met Fleurtje

Fleurtje uit Tongeren zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey, ik zou graag een leuk behang op die muur achter me willen hebben, maar ik weet niet hoe ik dat netjes moet doen. Wie helpt me? In ruil voor een fijne vrijpartij met mij..
Naam:
Fleurtje
Plaats:
Tongeren
Klus:
Behang plakken
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Fleurtje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Geertje · Hoogstraten, Antwerpen

Is hier iemand die mij zou willen komen helpen om een nieuwe deurbel bij mij thuis te installeren? Ik heb geen geld, maar ik kan je een momentje met mijn borsten aanbieden..

In natura met Geertje
Lyske · Boxtel, Noord-Brabant

Ik zit diep in de schulden en kan me een reparateur niet veroorloven voor mijn kapotten wasmachine. Ik ben dus min of meer gedwongen om het op deze manier te doen :/

In natura met Lyske
Zinzi · Veendam, Groningen

Is hier iemand met zijn zuigding om een toilet te ontstoppen? Wil jij me uit de brand helpen? Ik kan je niet betalen met geld, maar je mag wel even met mijn tieten spelen.

Contact met Zinzi
Angeliek · Lokeren, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik zit met een grote kast die naar boven moet en dat krijg ik nooit in mijn eentje voor elkaar. Is er een lekkere sterke man die mij eens komt helpen? Het is zo gedaan.

Sexdating met Angeliek
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.