Neuken met Fleurtje uit Tongeren voor behang plakken

Contact met Fleurtje

Fleurtje uit Tongeren zoekt in de regio Vlaams-Limburg een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey, ik zou graag een leuk behang op die muur achter me willen hebben, maar ik weet niet hoe ik dat netjes moet doen. Wie helpt me? In ruil voor een fijne vrijpartij met mij..
Naam:
Fleurtje
Plaats:
Tongeren
Klus:
Behang plakken
Regio:
Vlaams-Limburg
Beloning:
Neuken
Werkduur:
3 uur
Leg hier contact met Fleurtje:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jacomijntje · Oude IJsselstreek, Gelderland
Beloning: Neuken

Ik hou er van om naakt te zonnen, maar mijn buren kunnen me zien. Ik zoek nu dus hulp bij het installeren van een schutting en als dat lukt ben ik bereid om samen met jou te testen of hij ons beschut ;)

Sex klus voor Jacomijntje
Grietje · Bree, Vlaams-Limburg

Ik zoek iemand die voor mij een webcam aan de praat kan krijgen. Het is een losse die je met USB vast moet maken, maar ik krijg geen beeld. Als het lukt zijn mijn borsten even voor jou..

Sex date met Grietje
Mirthe · Pekela, Groningen
Beloning: Neuken

IK zit hier met een vreemde lek... Mijn muur wordt steeds nat op een bepaalde plek en ik snap niet hoe ik dat oplos... Dus als jij me wilt helpen zal ik je vergoeden in natura.

Hulp voor sex met Mirthe
Davina · Zeewolde, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik zoek een handige Harry die mijn beschadigde muur kan herstellen. Ik kan echter niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam, als je dat okay vindt..

In natura met Davina
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.