Borsten betasten van Franka uit Wervik voor goot schoonmaken

Contact info van Franka

Franka uit Wervik zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'goot schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Iemand aanwezig met een ladder? Ik heb 2 meter goot en daar moeten de blaadjes uit. Ik kan het niet zelf. Is het OK als mijn borsten dienen als betaalmiddel?
Naam:
Franka
Plaats:
Wervik
Klus:
Goot schoonmaken
Regio:
West-Vlaanderen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Franka:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Fien · Lier, Antwerpen
Beloning: Neuken

Het leek me leuk om eens te testen of dit werkt: ik heb een stapel tegels die in mijn bijkeuken gelegd moeten worden. Ik betaal je geen cent, maar ik bied je wel mijn lichaam aan. Is dat OK?

Klussen voor Fien
Aylin · Borger-Odoorn, Drenthe
Beloning: Neuken

Twee muren moeten voorzien worden van een nieuw behang en ik heb geen geld om er voor te betalen, maar ik wil wel een keertje sex hebben om je werk te vergoeden.

Sex klus voor Aylin
Noalie · Dronten, Flevoland
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand in Flevoland die mijn band kan komen plakken. Ik heb geen geld voor de fietsenmaker en het lukt me zelf niet om het te repareren. Ik vergoed je dan in natura.

Contact info van Noalie
Beertje · Dendermonde, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik bentotaal niet thuis op het gebied van computers en ik heb toch echt hulp nodig van een knappe man. Bij gebrek aan geld betaal ik graag in natura, als je dat wilt.

Meer over Beertje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.