Borsten betasten van Liecke uit Montferland voor beschadigde muur herstellen

Meer over Liecke

Liecke uit Montferland zoekt in de regio Gelderland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als gevolg van een klein ongelukje zit er een gat in mijn muur dat gedicht moet worden, want het is een huurwoning. Wie me helpt, mag lekker met mijn borsten spelen.
Naam:
Liecke
Plaats:
Montferland
Klus:
Beschadigde muur herstellen
Regio:
Gelderland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Liecke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Suze · Heerlen, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben bereid je een nummertje aan te bieden, mits je voor mij een garage vol troep naar de stort wilt brengen. Als alles weg is mag je hier douchen en ben ik helemaal van jou..

Klussen voor Suze
Britt · Zutphen, Gelderland

Wanneer jij mijn printer gerepareerd hebt en een vers geprint A4'tje eruit komt, zal ik zo naar je toe komen en met je even met mijn tietjes spelen, bij wijze van beloning...

Klussen voor Britt
Louelle · Veere, Zeeland
Beloning: Neuken

Ik ben bereid om echte seks met je te hebben als jij mijn toilet kunt repareren. Er blijft maar water door stromen. Ik ben radeloos. En heb geen geld voor een loodgieter.. :/

Klusjes voor Louelle
Suze · Borsele, Zeeland
Beloning: Neuken

Mijn tuin is enorm verwilderd en ik moet er echt wat aan doen. Ik ben zelf totaal niet into tuineren, dus ik zoek iemand met een maaier en die zijn beloning in natura accepeert.

Meer over Suze
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.