Gieke uit Urk zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'timmerklus'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hey, ik heb een middelgrote electra job en als je ziet wat electriciens tegenwoordig kosten..! Ik doe liever een vergoeding met mijn lichaam dan dat ik zoveel betaal. Wie helpt me?
Contact info van FrouwkeIk heb mijn PC geformateerd, maar ik krijg hem niet meer aan de praat nu. Is er iemand die mij kan helpen en die een goede beloning in natura kan accepteren?
Klusjes voor DaniaIk ben dringend op zoek naar een schoorsteen veger! Maar, let op, die geen geld vraagt voor zijn werk, maar zich door mij in natura in de badkamer laat vergoeden op mijn manier!
Klusjes voor AnnekeIk wil in mijn badkamer behang hebben. Ik weet dat het een rotklus is, maar ik zal je in natura er voor betalen. Ik beid je mijn vagina en mijn anus aan.
Contact info van Beike