Jenske uit Stichtse Vecht zoekt in de regio Utrecht een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'tuin doen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik ben een echte nitwit wat betreft techniek en ik heb nu eindelijk een echte smrt TV gekocht, maar ik krijg geen beeld. Ik ontvang niets. Wie kan mij helpen, in ruil voor seks?
Sexdating met ElckeWij zijn een bi-seksueel koppel en we proberen een moestuin aan te leggen, maar het werk is te veel voor ons beiden. Wat zou je zeggen van een triootje met ons..?
Contact info van AaliyahIk zou heel graag een helpende hand wil krijgen bij het compleet schoonmaken van mijn koelkast en vriezer. Dan wil ik je daarna wel een blowjob geven, bij wijze van beloning.
Sex klus voor YeskeAls jij het voor elkaar krijgt om mijn wasmachine weer aan de praat te krijgen dan zal ik jouw geslachtsdeel eens heerlijk verwennen met mijn handjes en mijn mondje :)
Contact met Ariaantje