Borsten betasten van Jentine uit Lier voor koelkast schoonmaken

Contact met Jentine

Jentine uit Lier zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'koelkast schoonmaken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn koelkast moet dringend schoongemaakt worden, maar ik heb mijn pols verstuikt, dus ik kan niets doen nu. Wel open ik mijn beha voor je als je met wilt helpen..
Naam:
Jentine
Plaats:
Lier
Klus:
Koelkast schoonmaken
Regio:
Antwerpen
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Jentine:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Dinte · Hendrik-Ido-Ambacht, Zuid-Holland
Beloning: Handjob

Goedendag, ik heb een klein timmerklusje voor een handige man en qua beloning had in gedachten iets met mijn handen... Misschien kun je je er al iets bij voorstellen?

Meer over Dinte
Berendina · Hengelo, Overijssel

Ik zoek iemand met spierballen om een kast van de ene kamer naar de andere te verplaatsen. Ik bied je een vergoeding aan in natura: 5 minuten met mijn borsten spelen.

Contact info van Berendina
Leonoor · Ieper, West-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik heb pijn in mijn arm als gevolg van een operatie en ik moet mijn heggen snoeien van de gemeente! Ik ben bereid met mijn lichaam te betalen indien je het zo snel mogelijk komt doen.

Klusjes voor Leonoor
Jenieke · Landerd, Noord-Brabant
Beloning: Neuken

Mijn terras moet eens schoongemaakt worden met een hogedrukspuit en die heb ik dus zelf niet. Doe jij het voor me? Dan zal ik me daarna bezighouden met jouw hogedrukpik

Sexdating met Jenieke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.