Linsey uit Herentals zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb twee oude machines van mijn grootouders gekregen, maar ze doen het beiden niet. Ik heb er een vrijpartij voor over als jij ze aan de praat krijgt
Sexdating met ClaartjeMijn huisbaas eist dat ik mijn badkamer helemaal schoonmaak en ontdoe van zwarte vlekken... Euh... Wie kan me hier bij helpen? Nemen we daarna samen een spannend bad..
Hulp voor sex met JolindeHeren, ik zit met een rammelende vaatwasser die zijn werk niet meer correct doet. De monteur vraagt er 80 euro voor... Die heb ik niet, dus ik vergoed je graag op een andere manier.
Sex date met KarlienIk ben op zoek naar iemand die de houten vloer van mijn woonkamer kan polijsten. Het is niet meer dan 16m2, maar ik heb geen werk meer en kan niet met geld betalen..
In natura met Louise