Linsey uit Herentals zoekt in de regio Antwerpen een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'behang plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

OK, ik heb dus een paar Ikea meubels gekocht en ik heb twee linkerhanden. Mijn talent zit meer in tussen mijn lippen. Begrijp je wat ik bedoel? Hebben we een deal?
Klussen voor MelisaHallo allemaal, ik heb een grote lading verfpotten die naar de stort moeten, maar ik heb geen auto. Als je mij helpt mag je met mij een spannende douche nemen.
Contact met LivineIk zoek een stucadoor voor een kleine kamer. Ik zit nogal krap de laatste tijd, dus ik ben bereid de vergoeding te doen in natura als je dat OK vindt..
Contact info van NeskeIk zoek iemand die mij kan helpen met twee vraagjes wat betreft mijn belasting aangifte. Ik ben bereid om je daar een handjob voor te geven. Eventueel blowjob indien hygienisch.
Sex date met Feline