Marrigje uit Menaldumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'lamp ophangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben bereid om heel ver te gaan qua vergoeding als iemand mijn hele tuin eens kan opknappen... Er mnoet veel gebeuren, dus twee heren mogen het ook doen.
Meer over Anne-MarijIk krijg een raar waarschuwings lampje op mijn vaatwasser te zien en ik heb geen idee hoe ik dit moet oplossen. Wie kan mij helpen in ruil voor een kleine beloning in natura?
Klusjes voor AniekeIk zoek een tegellegger voor mijn badkamer, maar ik kan helaas alleen maar vergoeden met mijn lichaam. De tegels zijn al aanwezig. De badkamer is niet zo groot.
Meer over AnnebelFoto genomen in de snackbar van mijn ouders.. Ik wil hen eens verrassen met een super deluxe recept, wie kan mij iets heel speciaals leren koken? Jouw beloning daarvoor? Ikke ;)))
Hulp voor sex met Hailey