Marrigje uit Menaldumadeel zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'lamp ophangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb een beetje wild staan te dansen in mijn slaapkamer en per ongeluk een grote vlek gemaakt op de muur. Ik zoek hulp bij het verwijderen daarvan... In ruil voor iets lekkers..
Contact info van AnnabelleIk heb last van hoogtevrees en ik moet een lamp ophangen... Ik zoek dus iemand die mij daarbij kan helpen. Ik heb geen geld om je te betalen maar je mag en beetje met mij spelen.
Klussen voor MartineIk heb een aantal probleempjes op mijn computer, dus ik zoek hier een leuke nerd die mij daar bij kan helpen. Ik heb Windows 10 en een klote printer. Vergoeding in natura?
Klusjes voor LieveIk heb enkele onhandige dingen die naar de stort moeten, maar mijn Mini is daar niet zo geschikt voor. Ik laat je met mijn borsten spelen als je het voor mij wilt doen.
Klussen voor Mia