Annegien uit Slochteren zoekt in de regio Groningen een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'computer probleem oplossen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hi... ben onlangs geopereerd en mag niets zwaars tillen, maar ik heb wat lompe objecten die naar de stort moeten. Als je dat voor mij doet wacht ik daarna op jou, zonder kleren..
Klusjes voor EmmelieMijn printer is voor de zoveelste keer kapot. Ik snap er niets van en de helpdesk is onbereikbaar. Ik ben bereid mezelf te geven aan degene die de oplossing heeft.
Klussen voor BabetIk ben bereid heel ver te gaan als jij voor mij zeldzame Pokemon kaarten hebt... Ik wil er dus niet voor betalen met geld, maar wel met mijn lichaam! Alleen in ruil voor zeldzame kaarten!
Sex klus voor AylaBen per direct op zoek naar een huiswerk begeleider om er voor te zorgen dat ik dit schooljaar goed afsluit.. Ik heb geen geld, geen baan, maar wel een lichaam om mee te betalen.
Klusjes voor Vita