Mia uit Westerveld zoekt in de regio Drenthe een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'grof vuil wegbrengen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik bied je een blowjob aan als jij voor mij een ikea buffet op komt bouwen. Ik heb niet eens een schroevendraaier of wat dan ook. Ik heb echt even een handige vent nodig!
Sex date met EstelleIk zoek iemand die mijn iMac met mijn printer kan verbinden. Mij lukt het niet. Als vergoeding kun je je daarna even vermaken met mijn borsten. Alleen als het printen lukt!
In natura met FennetjeWie kan me helpen met mijn verhuizing? Ik woon bij mijn ouders, maar ik ga op kot. Ik heb geen geld, maar wel wat je op de foto ziet... is dat ook goed als vergoeding?
Sexdating met SofiaHoi hoi... mijn computer wil niet meer opstarten. Kan iemand mij komen helpen? In ruil voor een spannend moment? Afhangende van de tijd die je nodig hebt om het op te lossen..
Sex date met Josien