Marlous uit Urk zoekt in de regio Flevoland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'beschadigde muur herstellen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ben jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D
Klusjes voor TialdaMijn kachel moet dringend schoongemaakt worden i.v.m. de veiligheid, maar ik heb geen geld meer over deze maand. Kan ik je misschien pijpen voor dit klusje?
Sexdating met JiskeIk ben bereid om je een handjob te geven als je voor mij een dubbele matras naar 3 hoog kunt dragen. Voor mij onmogelijk en ik ga er geen geld voor betalen. Handjob is wel ok.
Contact met LenteIk heb geen trap en ook al had ik er een, een lamp ophangen is niet mijn ding. Wie dat voor me wil doen krijgt een beloning die ik doe met mijn tong en lippen..
Hulp voor sex met Leintje