Rosalien uit Aalsmeer zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand voor mijn kat zorgen voor twee weken? Je hoeft maar een paar keer langs te komen om eten te geven en water te verversen. Ik betaal je in natura met seks.
Contact info van JokeIk heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?
Sexdating met AnneriekeIk heb twee poezen die 4 dagen lang gevoerd moeten worden ivm een zakenreis. Je hoeft maar twee keer langs te komen. En een derde keer om met mijn borsten te komen spelen.
In natura met VivianMijn vraag aan jou is: hoeveel kamers van mijn appartement wil jij voor mij schilderen voor een vrijpartij? Alleen de muren, niet de plafonds en ook niet de vloer.
In natura met Lyfke