Rosalien uit Aalsmeer zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Vind je mijn borsten mooi? Zou je er eens aan willen zitten? Dat mag... mits je eerst een dakpan op mijn dak vervangt, want er is er een gebroken, onderaan, dus binnen handbereik.
Hulp voor sex met Anne-WiekeIk heb mijn PC geformateerd, maar ik krijg hem niet meer aan de praat nu. Is er iemand die mij kan helpen en die een goede beloning in natura kan accepteren?
Klusjes voor DaniaHoi hoi... ik heb een lekkende douche... Elke keer water op de grond... Word er gek van! En geen geld voor loodgieter... Dussss... Iemand wil mij helpen in ruil voor douche samen met mij?
Klussen voor GeesjeZin om all the way te gaan met mij? Ik ben lekker mollig en ik opn al mijn gaatjes voor je, mits je mij eerst helpt om mijn zwembad op te zetten in de tuin. Is 2 uurtjes werk.
Sex date met Bregje