Borsten betasten van Rosalien uit Aalsmeer voor verstopte afvoer

Sex date met Rosalien

Rosalien uit Aalsmeer zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Naam:
Rosalien
Plaats:
Aalsmeer
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Rosalien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Belle · Dronten, Flevoland
Beloning: Neuken

Als jij mijn ramen komt wassen dan mag je daarna seks met mij hebben. Zo simpel is dat. Wegens gezondheidsproblemen kan ik het niet zelf en sta ik ook weer veel te lang droog :/

Meer over Belle
Martine · Reimerswaal, Zeeland
Klus: Tuin Doen
Beloning: Neuken

Wat als jij mij kwam helpen de tuin te doen en ik kleedde me zoals op de foto? Ik denk dat we het wel eens kunnen worden over de vergoeding voor je werk, toch?

In natura met Martine
Aliyah · Landen, Vlaams-Brabant
Klus: Stuccen

Ik heb bij mij thuis een stuc klus waar ik iemand betrouwbaars voor zoek die ook een vergoeding accepeert in natura! Met mij! Alles is mogelijk met mij qua seks...

Contact met Aliyah
Suze · Heerlen, Limburg
Beloning: Neuken

Ik ben bereid je een nummertje aan te bieden, mits je voor mij een garage vol troep naar de stort wilt brengen. Als alles weg is mag je hier douchen en ben ik helemaal van jou..

Klussen voor Suze
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.