Borsten betasten van Rosalien uit Aalsmeer voor verstopte afvoer

Sex date met Rosalien

Rosalien uit Aalsmeer zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Naam:
Rosalien
Plaats:
Aalsmeer
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Rosalien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Jessica · Utrecht, Utrecht
Beloning: Triootje

Wij zijn twee studentes en we gaan samen op kamers, maar we hebben geen geld voor de verhuizing. Als jij het voor ons doet, mag je ons beiden hebben, zo lang als je wilt.

Sex klus voor Jessica
Eleanor · Middelburg, Zeeland
Klus: Bijles
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand voor huiswerk begeleiding voor mijn zoontje die moeite heeft met Engels op school. Ik kan je helaas alleen maar in natura vergoeden.

Contact info van Eleanor
Willempje · Zuidwest-Friesland, Friesland
Beloning: Neuken

Dit... dit is voor jou... Ten minste... als jij mijn verstopte afvoer kunt repareren! Let op, twee loodgieters lukte het niet en ze kostten met te veel geld. Dan maar zo...

Klusjes voor Willempje
Eleonora · Borger-Odoorn, Drenthe
Beloning: Handjob

Ik ben allergisch voor as, maar mijn kachel moet schoongemaakt worden. Dus als iemand mij daarmee kan helpen wil ik je wel een keertje lekker aftrekken..

Hulp voor sex met Eleonora
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.