Borsten betasten van Rosalien uit Aalsmeer voor verstopte afvoer

Sex date met Rosalien

Rosalien uit Aalsmeer zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Naam:
Rosalien
Plaats:
Aalsmeer
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Rosalien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Petronella · Bree, Vlaams-Limburg

Heren, ik ben op zoek naar nieuwe woonruimte voor mij alleen, in de regio Limburg in Vlaanderen. Wie iets voor mij vindt krijgt mij als beloning voor een heel uur...

Sex klus voor Petronella
Josje · Beringen, Vlaams-Limburg
Beloning: Handjob

Ik ben bereid om je een keer af te trekken als je mij kunt helpen mijn wasmachine naar een andere kamer te verplaatsen. Hij staat in de garage en moet naar het washok.

Klusjes voor Josje
Elenoor · Noordoostpolder, Flevoland
Beloning: Neuken

Degene die een grote Ikea kast voor mij in elkaar kan zetten en op de juiste plek kan zetten in mijn huis, mag een keer met mij vrijen.

Sex date met Elenoor
Hilje · Kollumerland en Nieuwkru, Friesland
Klus: Massage
Beloning: Neuken

Ik heb pijn in mijn rug en in mijn schouders. Al maanden lang. Ik ben op zoek naar een masseur die mij wil komen masseren bij mij thuis. Een uurtje is al voldoende.

Meer over Hilje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.