Rosalien uit Aalsmeer zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

In de badkamer moet een nieuwe kraan komen, omdat de oude beschadigd is. Als je dat voor mij wil doen, ben ik bereid om je af te trekken tot je klaarkomt.
In natura met IemkeIk heb een cavia die ik niet mee kan nemen op vakantie! Wie wil voor hem zorgen gedurende 3 weken? Accepteer je een vergoeding in natura van mij? De foto is recent..
In natura met GeekeZou je het leuk vinden om met mij in bad te gaan? Dan wil ik wel dat je mijn ramen eerst wast. Ik kan het zelf tijdelijk niet doen wegens een medische ingreep..
Klussen voor CarmijnIk heb het in de rug en ik krijg een tafel niet de trap op. Hij moet naar de zolder, dus wie me kan helpen, mag me een keertje lekker neuken.
In natura met Anna-Marije