Borsten betasten van Rosalien uit Aalsmeer voor verstopte afvoer

Sex date met Rosalien

Rosalien uit Aalsmeer zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Naam:
Rosalien
Plaats:
Aalsmeer
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Rosalien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Loes · Almere, Flevoland
Beloning: Handjob

Wie kan mij leren hoe ik het beste pannekoeken kan bakken? Van die dunne? Dan mag er een paar met me komen eten en ik zal je dan ook een penis massage geven...

Klussen voor Loes
Annelies · Hardenberg, Overijssel
Beloning: Neuken

Ik beid je mijn lichaam aan als ik de gouden tip krijg voor een nieuwe woning in Overijssel. Voor 400k max, twee kamers, garage en een kleine tuin... succes ;)

Contact met Annelies
Carmijn · Zwolle, Overijssel

Zou je het leuk vinden om met mij in bad te gaan? Dan wil ik wel dat je mijn ramen eerst wast. Ik kan het zelf tijdelijk niet doen wegens een medische ingreep..

Klussen voor Carmijn
Ariaantje · Losser, Overijssel

Als jij het voor elkaar krijgt om mijn wasmachine weer aan de praat te krijgen dan zal ik jouw geslachtsdeel eens heerlijk verwennen met mijn handjes en mijn mondje :)

Contact met Ariaantje
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.