Borsten betasten van Rosalien uit Aalsmeer voor verstopte afvoer

Sex date met Rosalien

Rosalien uit Aalsmeer zoekt in de regio Noord-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'verstopte afvoer'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Als er iets is wat ik vies vind dan is dat wel een verstopte afvoer. Wie kan mij daar van af helpen? Is het dan OK dat ik mijn beha voor jou afdoe bij wijze van vergoeding?
Naam:
Rosalien
Plaats:
Aalsmeer
Klus:
Verstopte afvoer
Regio:
Noord-Holland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Rosalien:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Rosemijn · Lier, Antwerpen
Beloning: Neuken

Mijn grasmaaier is kapot en ik heb geen geld voor een nieuwe. Kan ik hier iemand overhalen om bij mij het gras te komen maaien? In ruil voor een lekker nummertje na afloop?

Meer over Rosemijn
Lana · Wijchen, Gelderland
Beloning: Neuken

Ik zoek iemand die mijn muur kan schilderen e die accepteert dat ik slechts met seks vergoed. Ik heb geen verf en geen kwasten. Ik wil graag beige muren hebben. Kun jij me helpen?

Meer over Lana
Wijntje · Dongeradeel, Friesland
Beloning: Neuken

Mijn studentenkamer is de afgelopen maanden een grote bende geworden en ik ben minimalistisch geworden, dus ik zoek nu iemand die met kan helpen, in ruil voor... ;-)

Contact info van Wijntje
Fimke · Sluis, Zeeland
Beloning: Blowjob

Ik zoek een huiswerk begeleider voor VWO, zodat ik mijn eindexamen eindelijk eens ga halen dit jaar. Ik kan niet met geld betalen maar wel met mijn mond en mijn handen.

Contact met Fimke
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.