Berendina uit Reimerswaal zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'verhuizing'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik was aan het klussen en heb per ongeluk een kapstok door een stuk muur gestoken - ja, ik ben blond.. Kan iemand die voor mij herstellen?? Mag je daarna mijn borsten betasten..
Contact met LouelleI need man for translating Dutch papers for my house. I don't understand, but I have to sign. I have not much money for translation. I will pay with my body, if you like.
Sex klus voor GerriekeEy, het is echt een teringbenden in mijn kamer en ik heb zo'n fucking hekel aan opruimen dus wie o wie helpt me uit de brand? Je beloning... euh dan ben ik dan ;)
Hulp voor sex met KayleighHello... ik zoek een schilder die mijn woonkamer eens helemaal onder handen kan nemen. Mijn spaarrekening is echter nogal krap, dus ik wil slecht betalen met seks.
Contact met Elise