Rosan uit Veere zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Gescheiden, baan kwijt en hersteld van een ziekte. Geen geld voor klusjesman voor enkele reparaties in huis. Dan maar op deze manier... Graag een respectvolle man.
Klussen voor RosanOk, het is niet de meest recente foto van me, maar ik ben niet veel veranderd. Ik upload deze om je te laten zien wat je krijgt wanneer je me komt helpen met wat zware klusjes..
Sexdating met BetjeIk heb serieuze concentratie problemen en het lukt me niet om mijn huiswerk snel af te maken. Ik zoek dringend hulp voor bijles. Ik heb geen geld, maar vergoed je graag in natura.
Contact met RoosmarijnEy, het is echt een teringbenden in mijn kamer en ik heb zo'n fucking hekel aan opruimen dus wie o wie helpt me uit de brand? Je beloning... euh dan ben ik dan ;)
Hulp voor sex met Kayleigh