Mahnoor uit Maasdonk zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'vinyl vloer leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Mijn grasmaaier is kapot en mijn tuin van 300m2 mag wel eens gemaaid worden. Kom jij dat voor me doen met jouw maaier? Nemen we daarna samen een bad... deal?
Klusjes voor VereIk heb een lekkage, vanwege een gebroken dakpan. En ik ga dus echt niet zelf het dak op. Ook heb ik geen geld voor een pro. Misschien wil iemand me helpen in ruil voor een blowjob?
Hulp voor sex met MichelleHey... ik bied me aan voor een uurtje als je mijn tuin leeg kunt halen. Er staat een hoop grof vuil dat echt weg moet, maar dat lukt mij nooit alleen. Een busje is zeker nodig.
Sex klus voor BeatrijsIk heb een paar erg zware en lompe objecten die ik naar een andere kamer moet verplaatsen, maar ik ben maar een jonge studente, snif snif... Ik vergoed in natura.
Meer over Susanne