Mahnoor uit Maasdonk zoekt in de regio Noord-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'vinyl vloer leggen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Kan iemand een paar dagen op mijn hondje passen? Ik kan er niet met geld voor betalen, maar ik kan je wel een heerlijke blowjob geven (ja, ik slik), na afloop.
Hulp voor sex met SaraIk heb serieuze concentratie problemen en het lukt me niet om mijn huiswerk snel af te maken. Ik zoek dringend hulp voor bijles. Ik heb geen geld, maar vergoed je graag in natura.
Contact met RoosmarijnIk heb pijn in mijn arm als gevolg van een operatie en ik moet mijn heggen snoeien van de gemeente! Ik ben bereid met mijn lichaam te betalen indien je het zo snel mogelijk komt doen.
Klusjes voor LeonoorIk zoek iemand die voor mij een kroonluchter kan ophangen en aangezien ik een beetje in het rood sta stel ik voor dat ik je beloon in natura met een penis massage.
Contact met Wybrigje