Borsten betasten van Yvke uit Het Bildt voor lamp ophangen

Hulp voor sex met Yvke

Yvke uit Het Bildt zoekt in de regio Friesland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'lamp ophangen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik heb lang getwijfeld of ik dit moest doen, maar waarom ook niet. Niemand anders wil me helpen een lamp op te hangen. Ik schijn lekkere borsten te hebben dus ik dacht 1+1=...
Naam:
Yvke
Plaats:
Het Bildt
Klus:
Lamp ophangen
Regio:
Friesland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
half uur
Leg hier contact met Yvke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Johanneke · Tongeren, Vlaams-Limburg
Beloning: Neuken

Door de storm is een dakpan van mijn dak weggevlogen en nu lekt het in mijn kamer. Wie het repareert mag me een keertje compleet hebben. Zo zie ik er uit

Meer over Johanneke
Yasmina · Aalst, Oost-Vlaanderen

Is er iemand die met Kerst op mijn cavia kan passen? Ik ga dan namelijk op vakantie. Ik wil je alleen maar in natura vergoeden voor de zorg, dus dat moet geen probleem voor je zijn,

Klussen voor Yasmina
Jannetje · Gennep, Limburg
Beloning: Neuken

Ik krijg mijn oven niet meer schoon. Alles is aangekoekt. Wie kan mij helpen? Ik wil van de gelegenheid gebruik maken om een betaling in natura te doen. Ook voor mijn plezier..

Contact info van Jannetje
Minou · Lelystad, Flevoland

Kan iemand me een handje helpen met de droger naar de zolder te dragen? Het zal niet lang duren, maar als je me helpt, mag je daarna lekker met mijn grote borsten spelen.

Contact info van Minou
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.