Fienke uit Vilvoorde zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'onkruid wieden'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik bentotaal niet thuis op het gebied van computers en ik heb toch echt hulp nodig van een knappe man. Bij gebrek aan geld betaal ik graag in natura, als je dat wilt.
Meer over BeertjeMijn koelkast moet dringend schoongemaakt worden, maar ik heb mijn pols verstuikt, dus ik kan niets doen nu. Wel open ik mijn beha voor je als je met wilt helpen..
Contact met JentineIs er iemand die Windows 11 op mijn computer kan komen zetten? Ik snap er echt helemaal niets van. Is het ook OK als ik je werk vergoed in natura? Zodra alles werkt..
Contact met MinouIk heb enkele onhandige dingen die naar de stort moeten, maar mijn Mini is daar niet zo geschikt voor. Ik laat je met mijn borsten spelen als je het voor mij wilt doen.
Klussen voor Mia