Kaatje uit Ronse zoekt in de regio Oost-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Twee muren moeten voorzien worden van een nieuw behang en ik heb geen geld om er voor te betalen, maar ik wil wel een keertje sex hebben om je werk te vergoeden.
Sex klus voor AylinIk ben bereid om echte seks met je te hebben als jij mijn toilet kunt repareren. Er blijft maar water door stromen. Ik ben radeloos. En heb geen geld voor een loodgieter.. :/
Klusjes voor LouelleMijn auto maakt een raar geluid en ik heb geen geld om naar de garage te gaan, waar ze me sowieso af zullen zetten. Ik geef liever een blowjob en laat je goed spuiten.
Sexdating met TeunieIk snap echt helemaal niets van mijn wiskunde en ik heb binnenkort een test. Kan iemand mij even uitleggen hoe dat precies werkt allemaal? Ik betaal in natura alleen.
Sexdating met Fenne