Luana uit Maassluis zoekt in de regio Zuid-Holland een handige man die ze in natura wil betalen met 'handjob' in ruil voor: 'tak afzagen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?
Klussen voor IlzaMijn verwarmings monteur is helaas met pensioen en ik kan geen nieuwe vinden die het voor een gelijk tarief doet. Daarom bied ik hier mijn lichaam aan in ruil voor hulp.
Sexdating met PleuntjeIk ben op zoek naar een man die erotische massages geeft, met olie en eventueel met objecten. Ik heb een heel gevoelig lijf en houd van langdurige massages.
Sexdating met MarikenDe WC waar ik hier op zit is verstopt en dat moet opgelost worden. Wie kan mij helpen en wie accepteert daar een vergoeding voor die ik je in natura dmv seks aanbied?
Meer over Loutje