Alice uit Oudenburg zoekt in de regio West-Vlaanderen een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'plafond schilderen'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Ik ben per direct op zoek naar een man die een security camera op kan hangen bij mij thuis. Als het werkt kun je met mijn borsten spelen. Heel veel mannen dromen daarvan!
Meer over RitajeIk zoek een nerd die een unzip programma kan installeren op mijn PC. Ik snap er niets van, maar volgens mij is het redelijk simpel. Beloning: mijn borsten voor 5 minuten
Contact met HeleenIk ben op zoek naar een appartment in Friesland. Maar dat is moeilijk! Want ik heb 150.000 max! Wie me helpt zal ik op deze manier vergoeden, zoals op mijn foto ;)
In natura met AlyssaIk zoek iemand die zo vriendelijk is om mij te helpen om mijn kleine inboedel te verhuizen naar een nieuw appartement in de buurt. Ik kan een pro niet betalen, maar wil je wel in natura vergoeden.
Contact info van Nelieke